Aksaray Merkez Cilt Bakımı

Aksaray Cilt Bakımı

AKNE VE LEKE TEDAVİSİ
esse güzellik salonu

Ciltteki ve vücudun çeşitli yerlerindeki istenmeyen lekeler pek çok kişi için ciddi bir probleme haizdir. Özellikle güneş altında çalışan, sigara veya yoğun dumanlı yerlerde çalışan insanlarda bu lekeler daha da belirginleşmeye başlamaktadır. Bu türlü dış etkenler ciltteki Melanin içeriğini arttırmakta ve Melanin de bu türlü lekelerin daha da belirginleşmesine ve hatta çoğalmasına neden olmaktadır.

Bir çok insan bunun önüne geçmek için yoğun bir şekilde kapatıcı veyahut fondöten kullanmakta bunlar da cildin hassas dokusuna daha da zarar vermektedir. Bütün bunların yanında pek tabi güneş gören bölgeler ufak lekeler olması normaldir bunlar zamanla geçebilmekte ve ciddi bir problem olmamaktadır. Bizim tedavi uyguladığımız asıl leke yaz, kış vücutta kendini gösteren lekelerdir. Peki Leke Tedavisi Nasıl Yapılır? Leke aslında bir sonuçtur, vücuttaki hücrelerin bozulduğunu ve yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirten bir işarettir. Bu durumda pek çok tedavi uygulanabilir. Burada ki asıl amaç ciltteki ölü ve bozulmuş hücreleri yeniden canlandırmaktadır

MEZOTERAPİ BAKIMI
esse güzellik salonu

İnsan cildinin maruz pek çok dış etken ve yaşlılık sebebiyle zamanla hücrelerde ölümler başlar. Bu durumda hücreler parlaklığını yitirir, sarkmalar ve ölü deriler artmaya başlar ve cildin bakıma ihtiyacını olduğunu belirtir. Yaşlanan veya ölmüş olan hücreleri yeniden sağlığına kavuşturmak için pek çok yöntem olsa da hepsinin temeli hücreleri beslemekten geçer. Mezoterapi tedavisi de iğne ile vücudun ihtiyacı olan hyaluronik asit, vitaminler, mineraller ve amino asitlerin hücrelere enjekte edilmesine dayanır.

Bu yöntem de hücrelerin ihtiyacı olan bütün vitamin ve mineralleri toplayarak ilgili hücrelere verilmesi, çok hızlı bir iyileşme süreci sağlar. Doğal olmayan bir tedavi yöntemi gibi görünse de temeli tamamen vücudun ihtiyacı olan vitaminleri vermek olduğundan herhangi bir zararı yoktur, tedavi aşamasında zaten çok küçük ölçeklerde verilmektedir. Pek çok kişi tarafından yoğun talep gösterilen bir tedavi türüdür. Mezoterapi Bakımı Nasıl Yapılır? Üstte de bahsettiğimiz gibi iğne ile Mezolift sıvısının hücrelere enjekte edilmesi üzerine kuruludur.

Fakat tabi ki tedavinin minimum 1 saat öncesinde yüzün gerekli dezenfekte araçları ile dezenfekte edilmesi gerekiyor ki böylelikle hücrelere daha rahat erişilebilsin ve tedavide maksimum verim alınabilsin. Sizlerden gelen bir başka soru da İğnesiz yapılabilir mi? yönünde oluyor. Bu tedavi tabi ki iğnesiz de yapılabilir, ilgili Mezolift sıvısı cildin üzerine maske halinde uygulanarak yapılabilir. Fakat uzmanlarımız maksimum verim alınabilmesi için mutlaka iğneli tedavi önermektedir ki pek çok kişinin korktuğu gibi acı duyulan bir hizmet değildir. Çünkü iğnelerin ucu çok ince olmakla beraber çok ufak noktalara enjekte olduğundan herhangi bir acı olmamaktadır.

Tabi ki tüm bu hizmetleri Esse Güzellik Salonu olarak sizlere her zaman olduğu gibi en kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sağlıyoruz. Mezoterapi’nin Yararları Nelerdir?

-Dış etkenler sebebiyle donuklaşmış ve parlaklığını yitirmiş cilde sahip olanlar için tekrardan hücreleri canlandırmaya ve parlaklığını kazanmasına yardımcı olur.

-Ciltteki sarkmaların azaltır.

-Ciltteki yaşlanma etkilerini azaltır

-Fazla miktar güneşe maruz kalanlar için güneşin zararlı etkilerini azaltır.

KLASİK CİLT BAKIMI
esse güzellik salonu

Aksaray’da bulunan Güzellik Salonumuz tan merkezde olması sebebiyle çok rağbet gören bir yerdir, Güzellik Salonumuzda açarken ‘Değerli Müşterilerimize’ daha iyi hizmet verebilmek adına Tam Merkezi seçtik. Özellikle de bayanların çokça rağbet ettiği Cilt Bakımı hizmetimizi burada vermekteyiz. Cilt Bakımı sadece popüler kültür ile yeni moda olan bir şey değil çünkü Cilt Bakımı bir lüks değil bir sağlık ihtiyacıdır, nasıl ki bedenen sağlığımızı korumamız için yürüş yapmak, dengeli beslenmek gerekiyorsa yüz güzelliğimizi korumak ve güzelleştirmek için de düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Cilt bakımında buhar uygulaması, siyah noktaların ve tıkalı gözeneklerin temizlenmesi, peeliing, temizlik, gözenek temizliği, maske, tonik ve nemlendirme gibi işlemler yapılmakta. Kremler ve maskeler kullanılarak cildin temizlenmesi, cildin ihtiyaçlarının giderilmesi ve cildin genç kalması sağlanıyor.

DERMAPEN
esse güzellik salonu

İlk olarak Dermapen Bakımını açıklamak gerekir;

Dermapen Bakımı Nedir? Dermapen Esse Güzellik Salonun’daki özel cihazlarımız ve kürlerimizle uygulanan gayet acısız ve doğal bir yöntemdir. Yaşlanan doku kaybı olan hücrelerin yeniden onarılmasını sağlar. Düzenli olarak 1 ay devam edilmesinde gözle görülür bir şekilde değişim olmaktadır.

Dermapen Nasıl Uygulanır ve Nerelere Uygulanır? Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri gibi vücut sürekli kullandığı, dışarıyla temas ettiği dokularda uygulanır.

Çünkü bu hücreler dışarıyla temas etmesi sebebiyle doku kaybının en fazla olduğu bölgelerdir. Dermapen işleminin 1 seansı yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulamanın devam etmesi neticesinde uygulanan bölgesinde ki doku onarımı başlar ve yeni doku üretmeye başlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadı

BEN SİLME İŞLEMİMİZDE VARDIR.
error: Content is protected !!
× Whatsapp İletişim